عمل بینی طبیعی

درباره عمل بینی طبیعی

عمل بینی طبیعی از انواع مدل های عمل بینی می باشد که طی آن تنها ایرادات بینی برطرف شده و در واقع شکل و ساختار بینی به گونه ای تغییر می یابد که حالت طبیعی یک دماغ معمولی اما زیبا در آن حفظ گردد و بینی دستخوش تغییرات قابل تمایز و واضحی نشود.

اغلب کسانی که درخواست عمل بيني به سبک طبيعي را دارند نگران این هستند که جراح بینی حین عمل ، تیغه بینی آن ها را بیش از اندازه تراش نداده و فرم بینی به سبک فانتزی یا نیمه فانتزی تغییر نیابد. در این رابطه توصیه می شود قبل از اقدام برای عمل بینی حتما به دنبال یک جراح بینی طبیعی کار خبره باشید. کسی که به دفعات عمل بینی طبیعی را انجام داده و نتایج موفقیت آمیز و رضایت بخشی را در انتهای کار بدست آورده باشد.

متخصص جراحی بینی طبیعی چنانچه دارای مهارت و تجربه کافی در این زمینه باشد علاوه بر رفع نواقص و مشکلات موجود در بینی ، با حفظ تناسب نسبت به دیگر اجزای صورت ، بینی شما را به گونه ای تغییر خواهد داد که هیچ گونه ردی از عمل بینی بر روی آن باقی نمانده و گویی این بینی از ابتدا به همین شکل بوده است.

عمل بینی طبیعی

ویژگی های عمل بینی طبیعی

بینی طبیعی عمل شده در چهره شخص ، حس مصنوعی بودن را القا نمی کند و در عین سادگی یک زیبایی و جذابیت بکر به سیمای او می بخشد.

یک بینی طبیعی دارای خصوصیت های زیر می باشد:

 • پل بینی باید صاف و بدون قوس باشد
 • در مدل بینی طبیعی ، نوک بینی تیز نمی شود
 • در بینی های طبیعی یک زاویه معقول با لب ایجاد می شود

عمل بینی طبیعی گوشتی

همانطور که در مقاله های پیشین توضیح داده شد ، عمل بینی گوشتی به سبک فانتزی ، به علت کم بودن استحکام غضروف در این نوع بینی ها امکان پذیر نمی باشد لذا عمل بینی طبیعی گوشتی مناسب ترین مدل برای افرادی است که دارای بینی های گوشتی می باشند.

عمل بینی طبیعی زنانه

خانم ها اغلب بیشتر از آقایان به زیبایی و تناسب ظاهر خود اهمیت می دهند از این رو عمل جراحی بینی معمولا در بین بانوان از محبوبیت بیشتری برخوردار است. قابل ذکر است که پیش از این بیشترین مدلی که در جراحی بینی در بین خانم ها رواج داشت مدل فانتزی یا همان عروسکی بود اما امروزه با پیشرفت میل جامعه به سمت زیبایی طبیعی درخواست های عمل بيني طبيعي زنانه رو به افزایش است.

هزینه جراحی بینی طبیعی

برای داشتن یک بيني طبيعي بی نقص باید نزد بهترین دکتر عمل بینی طبیعی رفته و معاینات و مشاوره های لازم را انجام دهید. سپس می توانید با داشتن مشاوره با وی و کسب اطلاعات در زمینه عمل جراحی بینی خود ، نسبت به هزینه عمل بيني طبيعي نیز آگاه شوید.

اقدامات قبل از جراحی بینی

افرادی که قصد انجام جراحی زیبایی بینی را دارند و عمل آن ها با بیهوشی کامل صورت می گیرد ، باید به یک سری نکات توجه داشته باشند. این موارد عبارتند از :

 • از دو هفته قبل از جراحی بینی استعمال دخانیات ممنوع می باشد. همچنین بیماران نباید نوشیدنی های حاوی الکل میل کنند. این مواد اکسیژن رسانی به خون را با مشکل مواجه کرده و سبب تنگ شدن رگ های خونی می شوند ، در نتیجه در روند جراحی تاثیر منفی خواهند داشت.
 • در این مدت استفاده از دارو های انعقادی خون همچون آسپرین ، وارفارین ، ایبوپروفن و غیره ممنوع می باشد. همچنین اگر تحت درمان با دارو هستید و از هرگونه داروی گیاهی یا شیمیایی استفاده می کنید ، حتما لیستی از دارو های خود را در اختیار پزشک قرار دهید. چرا که برخی از دارو ها ممکن است با دارو های شیمیایی تداخل داشته باشند و به همین دلیل لازم است از مدتی قبل از عمل مصرف آن ها را به صورت مقطعی قطع کنید.
 • توصیه می شود با مصرف مواد غذایی مقوی به افزایش مقاومت بدن خود کمک کنید.
 • 24 ساعت قبل از جراحی بینی ، مایعات بیشتری بنوشید.

 

 

ادامه اقدامات قبل از جراحی بینی

 • توجه داشته باشید که خالی بودن معده به هنگام عمل ضرورت دارد ؛ بنابراین از 8 ساعت قبل از جراحی بینی از خوردن و آشامیدن حتی آب خودداری کنید. زیرا این احتمال وجود دارد که حین جراحی محتویات معده به داخل لوله تنفسی برگشت پیدا کند و در تنفس بیمار خلل ایجاد شود.
 • قبل از عمل حتما استحمام کنید ، چرا که لازم است حین عمل بدن بیمار تمیز و بدون هر گونه مواد آرایشی ، لوسیون و کرم باشد.
 • در صورتی که لاک دارید ، حتما حداقل لاک یکی از انگشتان خود را پاک نمایید.
 • از داشتن زیور آلات ، ریش و سبیل و آرایش خودداری نمایید.
 • در ساعت تعیین شده و به اتفاق یک همراه در محل جراحی حضور داشته باشید. همچنین مدارک پزشکی و شناسایی را با خود بیاورید.

 

 

ثبت نام
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد درون خطی
دیدن همه سوالات
Call Now Buttonتماس با ما