عمل بینی تهران

درباره عمل بینی تهران

عمل بینی تهران : بینی عضوی بسیار مهم و حیاتی در چهره محسوب می شود؛ اهمیت زیاد این عضو تنها به دلیل تاثیر بسیار آن بر زیبایی چهره نیست بلکه نقش بسزایی نیز در تنفس افراد دارد.

برخی از افراد دچار این باور اشتباه هستند که عمل بینی فقط با هدف برطرف کردن معایب ظاهری بینی انجام می شود در صورتی که چنین نبوده و بسیاری از اشخاص به منظور رفع مشکلاتی که عملکرد بینی شان را دچار اختلال نموده است به جراحان بینی مراجعه می نماید.

به عمل بینی با اهداف درمانی همچون رفع انحراف، شکستگی و پولیپ بینی عمل درمانی بینی و به عمل بینی با اهداف زیبایی، عمل زیبایی بینی یا رینوپلاستی گفته می شود.

 

عمل بینی تهران

 

چه مشکلاتی را با عمل زیبایی بینی می توان برطرف کرد؟

بینی به دلیل برجستگی و محل قرارگیری اش که در مرکز صورت است تاثیر زیادی بر تک تک اجزای موجود در آن دارد به نحوی که با عمل کردن آن ظاهر بقیه اجزا همچون گونه ها، لب ها و چشم ها نیز بهبود بسیار زیادی می یابد. از جمله مشکلاتی که ظاهر بینی و به دنبال آن اعتماد به نفس افراد را تحت تاثیر قرار داده و با عمل جراحی قابل رفع است عبارتنداز :

  • بیش از اندازه کوچک یا بزرگ بودن بینی نسبت به سایر اجزای صورت
  • قوزدار بودن بینی
  • افتادگی نوک بینی یا پهن بودن نوک آن
  • بیش از حد بزرگ بودن سوراخ های بینی یا غیرقرینه بودن آن ها
  • سربالا بودن یا کوتاه بودن زیاد بینی و غیره.

عوامل موثر در نتیجه عمل بینی

درست است که عمل بینی تاثیر زیادی در رفع ایرادات ظاهری بینی داشته و موجب بهبود ظاهر افراد می شود اما میزان رضایت بخش بودن آن وابسته به وجود شرایط ذیل بوده و همه افراد نباید از نتایج آن انتظارات یکسان داشته باشند:

 

عمل بینی تهران

 

بالا بودن میزان تجربه و مهارت جراح بینی :

اگر قصد عمل بینی تهران یا هر شهر دیگری را دارید اولین اقدامی که باید انجام دهید انتخاب بهترین و ماهرترین پزشک در شهر خودتان است. در صورت عدم انتخاب پزشک مجرب نه تنها نتایج خوبی از این عمل زیبایی برای تان حاصل نشده بلکه امکان بروز عوارضی بعضاً جبران ناپذیر نیز در شما وجود خواهد داشت.

چنانچه قصد عمل بینی در تهران را دارید در صورت تمایل می توانید به صفحه رسمی اینستاگرام دکتر بابک خسرویان که یکی از جراحان بینی مسئولیت پذیر و ماهر در این شهر است مراجعه نموده و نمونه کارهای انجام شده توسط ایشان را مشاهده کنید.

نوع بینی :

نازک بودن پوست و مستحکم بودن ساختار غضروفی-استخوانی بینی های استخوانی موجب می شود تا نتایج عمل آن ها به نسبت درخشان تر از عمل بینی های گوشتی باشد.

  • کم بودن میزان ایرادات بینی
  • رعایت و انجام اقدامات قبل و مراقبت های بعد از جراحی بینی .​

جراحی بینی گوشتی

جراحی بینی گوشتی به نوعی از جراحی اطلاق می شود که بر روی یک بینی که پوست ضخیم با منافذ باز بر روی پوست دارد انجام می گیرد. با استفاده از این تکنیک، نوک بینی گوشتی بیمار بالا کشیده شده و غضروف بینی صاف می شود.

 

 

بینی گوشتی چیست؟

بینی گوشتی معمولاً دارای غضروف ضعیف بوده و در مردان عمومیت بیشتری دارد. به علاوه یک بینی گوشتی دارای نوک بینی گوشتی نیز می باشد که به سمت پایین متمایل بوده و پره های بینی، در آن اغلب باز و ضخیم هستند.

جراحی بینی گوشتی چگونه انجام می شود؟

در گذشته جراحی بینی گوشتی شامل برداشتن غضروف بود. همین امر باعث ایجاد فرورفتگی و اسکار در پوست شده و ایجاد توازن را غیر ممکن می نمود. امروزه در جراحی بینی گوشتی چهره بیمار بهبود می یابد و بیمار از داشتن بینی که ویژگی های صورت او را تکمیل می کند لذت می برد.

یک جراح پلاستیک متبحر می تواند جراحی بینی گوشتی را با بررسی بینی بیمار و کشف تناسب آن با چشم ها، گونه ها، چانه و دیگر ویژگی های صورت انجام داده و چهره جذابی را برای شما خلق نماید.

جراح یک طرح درمان اختصاصی را برای بیمار فراهم می کند و چشم اندازها و نگرش هایی را در خصوص این درمان پیشنهاد می نماید.

آیا من داوطلب خوبی برای جراحی بینی گوشتی هستم؟

افرادی که از داشتن بینی گوشتی خود رنج می برند یا نوک بینی آن ها گوشتی است، داوطلب خوبی برای جراحی بینی گوشتی به شمار می آیند. در جلسه مشاوره، پزشک تجربیات ارزشمندی را به خصوص درباره انتظارات بیمار از جراحی بینی گوشتی خود، در اختیار او قرار می دهد. در این جلسه جراح، بینی بیمار و ویژگی های صورت او و نیز تاریخچه پزشکی اش را ارزیابی می کند. سپس در خصوص مناسب بودن داوطلبی بیمار برای جراحی بینی تصمیم می گیرد.

ثبت نام
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد درون خطی
دیدن همه سوالات
Call Now Buttonتماس با ما