عمل پلک

عمل پلک

عمل پلک : پلک ها و پوست اطراف چشم جز اولین مناطقی هستند که با بالا رفتن سن دستخوش تغییرات می گردند اما با پیشرفت علم پزشکی در زمینه زیبایی ، دیگر نگرانی به جهت این ناملایمتی ها و نازیبایی ها وجود نخواهد داشت. عمل زیبایی پلک یا همان بلفاروپلاستی راهی برای بدست آوردن زیبایی مجدد در قسمت پلک فوقانی و تحتانی می باشد.

گاهی اوقات پوست پلک بالا و پلک پایین افراد در اثر عوامل مختلف مثل سن ، سبک زندگی یا حتی ژنتیک دچار شل شدگی شده و حالت افتاده پیدا می کند همچنین ممکن است به دلیل بروز کیسه های چربی ، دچار پف شوند. چنانچه با هر یک از این مشکلات روبرو شده اید می توانید به کمک عمل بلفاروپلاستی ایرادات پلک خود را برطرف ساخته و مجدد جذابیت را به چشمان خود بازگردانید.

عمل پلک

روش انجام عمل پلک

عمل بلفاروپلاستی چنانچه بر روی پلک بالا انجام گیرد ، برش مورد نظر بر روی چین پلک صورت گرفته تا اسکار آن ناپیدا بماند و اگر بر روی پلک پایین اجرا شود ، به همین منظور برش زیر خط مژه و نزدیک به آن یا درون پلک اتفاق می افتد. جراح پلک پس از ایجاد برش اصلاحات لازم را اعمال نموده و سرتاسر آن را بخیه می زند. پس از پایان عمل زیبایی پلک ، جای زخم تنها با پماد چرب شده و نیازی به بستن چشم بیمار نمی باشد.

سوالات متداول عمل زیبایی پلک

در ادامه به برخی از سوالاتی که در زمینه عمل بلفاروپلاستی برای افراد به وجود می آید می پردازیم:

  • جراحی پلک با لیزر چگونه انجام می شود ؟

در عمل بلفاروپلاستی با لیزر ، عمل برش پلک ، بجای تیغ جراحی توسط لیزر انجام می گیرد.

  • دوره نقاهت جراحی پلک چقدر طول می کشد ؟

زمان بهبودی پس از انجام عمل زیبایی پلک در افراد مختلف ، متفاوت بوده و روند بهبودی به شرایط فیزیکی فرد و نحوه مراقبت های او بستگی دارد.

  • آیا کبودی و سیاه بودن اطراف چشم نیز در جراحی زیبایی پلک قابل درمان است ؟

خیر ، عمل بلفاروپلاستی تنها به جهت رفع پف یا افتادگی پلک ها انجام می پذیرد.

هزینه جراحی پلک

لازم است بدانید قیمت جراحی پلک پایین با قیمت آن بر روی پلک بالا متفاوت است. در صورتیکه خواستار انجام عمل بلفاروپلاستی بر روی هر یک از پلک های خود می باشید بهتر است پس از یافتن بهترین جراح پلک ، به مطب وی مراجعه نموده و به صورت حضوری معاینه شوید. در نهایت با صحبت و گرفتن مشاوره از پزشک در زمینه عمل زیبایی پلک هایتان از هزینه نهایی مطلع خواهید شد.

Call Now Buttonتماس با ما